Deneyim, Güçlü İş Ortakları, Butik Hizmet

Sağlık Sigortaları

Özel Sağlık Sigortası hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için sigortalanan kişiye ya da gruba özel hazırlanır. Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde, önceden sigorta poliçesinde belirtilen olası risklere karşı sigortalıyı korur ve police kapsamı dahilinde herhangi bir hastalık ya da bir kaza sonucunda ortaya çıkan tedavilere ait masrafları karşılamayı taahhüt eder.

 

Seyahat Sağlık Sigortası Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber talep edilen ve yurt dışı seyahatlerinizde acil hastalık ve/veya kaza sonucu oluşabilecek acil tıbbi yardım masraflarını, teminat limitleri dahilinde karşılayacak bir sigorta ürünüdür.

Bize Ulaşın
Family relaxing on sofa.jpg

Araç Sigortaları

Zorunlu Trafik Sigortası kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi koruma altına alır, ve karşı tarafın hasarını limitler dahilinde karşılar. Ayrıca işletenin  haksız taleplere karşı savunmasını da temin eder.

 

Kasko Sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar. Çarpma, çarpılma, hırsızlık, sel ve su baskını gibi istenmeyen olaylarda kasko sigortanız size koruma sağlayarak zararınızı karşılar.

Red fast sports car in modern urban setting. Generic, brandless design. 3D rendering.jpg

Konut Sigortası

Konut Sigortası yaptırarak ev ve içindeki eşyaların yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumluluklarını da teminat altına alabilirsiniz. Evin oturulamaz hale gelmesi ile kiracınız taşınmak zorunda kalabilir; ev sahibi kira gelirinden mahrum olabilir, taşınma ve enkaz kaldırma giderleri de büyük bir külfet oluşturabilir. Konut sigortası, ev ve eşyalarınızı teminat altına alarak sizi bütün bu yüklerden kurtarır ve mutluluğunuzu güvence altına alır.

Front Porch At American House.jpg

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası işyerinizdeki elektronik cihazlar, mallar, eşyalar, makineler, ve tüm taşınır ve taşınmazları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, olumsuz piyasa koşulları ve ekonomik krizler gibi afet ve olaylara karşı koruma sağlar. Çalışma hayatınızda elde ettiğiniz varlıkları korumanıza yardımcı olur.

Experienced worker writing observations while checking the quality of manufactured industrial boiler

Zorunlu Deprem Sigortası

17 Ağustos 1999 Büyük Marmara Depremi sonrasında kurulan Doğal Afet Sigorta Kurumu (DASK) kapsamında olan ve 587 sayılı Zorunlu Deprem Sigortasına İlişkin Kanun Hükmünde Kararnamenin ikinci maddesi hükmü gereğince zorunlu tutulan “DASK” ürünü; deprem sonucu oluşan yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının sigortalı binalarda neden olacağı hasarlara karşı güvence sağlar.

Abstract black seismogram.jpg

Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel Emeklilik Sistemi, emekliliğiniz için güvenli bir şekilde tasarruf yapmanızı ve bu tasarruflarınızı yatırıma dönüştürmenizi sağlayan isteğe bağlı, özel bir sistemdir. Uzman yönetim şirketleri tarafından yönetilen fonlara yatırdığınız tasarruflarınızla elde ettiğiniz birikimi emeklilikte ister toplu para, ister emeklilik maaşı olarak almanızı sağlar.

attractive married mature couple enjoying the sunset. keyword for this collection is _seniors77_.jpg