Sigorta Ailemizin Değerli Üyeleri

İş Ortaklarımız

Allianz_edited.png

Dünyanın en güçlü finans topluluklarından, Brand Finance "Global 500" araştırmasına göre “Dünyanın En Değerli Sigorta Markası” olan Allianz, 70’ten fazla ülkede 148.000 çalışanıyla 85 milyon müşterisine hizmet vermektedir. 2500 çalışanı, 12 bölge müdürlüğü ve 4000 acentesiyle 81 ilde 5 milyon müşterisinin yanında olan Allianz Türkiye, çatısı altında Allianz Sigorta, Allianz Hayat ve Emeklilik ile Allianz Yaşam ve Emeklilik şirketlerini barındırmaktadır.

axa.jpg

AXA Grubu, finansal koruma ve fon yönetimi alanında dünya lideri konumundadır. AXA Grubu'nun, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefleyen 'Finansal Koruma' konusundaki faaliyetleri sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır. 
Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.

corpus-logo-web.png

Sigortacılık faaliyetine 1989 yılında Gothaer Alman Sigorta adı altında başlayan Corpus Sigorta, günümüzde Maher Yatırım Holding bünyesinde faaliyetine devam etmektedir.

 

Corpus Sigorta her sigorta dalında rekabet etmek yerine belirli sigorta branşlarında uzmanlaşarak faaliyet gösteren, bölge müdürlükleri, 320'den fazla acentesi ve 40'dan fazla brokeri ile odaklanılan sigorta dallarında müşterilerine en iyi hizmeti veren, farklı bir sigorta şirketi olmayı hedeflemektedir.

mapfre_edited.png

Başta İspanya, Avrupa ve Amerika olmak üzere dünya çapında sigortacılık, reasürans, asistans ve finansal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren MAPFRE, İspanya’nın en büyük sigorta grubudur.


Tüm sigorta branşlarını kapsayan, zengin çeşitlilikte bir ürün portföyü ile müşterilerinin her türlü hizmet ihtiyacını karşılamak ve mal varlıkların güvence altına almak için özel olarak geliştirdiği rekabetçi çözümleri ile farklılaşan MAPFRE, aynı zamanda yatırım ve emeklilik fon yönetim faaliyetlerinde de bulunmaktadır.